מילקי השובב

Milky

הסאגה של מילקי התחילה כשהמאכילים זיהו כי הוא מרזה ואינו עושה פיפי. מייד עלה החשד לסתימה בדרכי השתן והוחלט לשלוח אותו למרפאה. אבל למילקי היו תוכניות משלו, ובמשך ימים סירב להיכנס למלכודת. בינתיים הסתבר שהוא קיבל פצע גדול ברגל קדמית. הפצע נראה רע מיום ליום עד שהצליחו ללכוד אותו ולהביאו למרפאה.

צילום אושש את החשד לאבנים בכליות, והן הוצאו בניתוח. כמו כן נתפר הפצע הגדול של מילקי. אבל היה ברור שהוא אינו יכול לחזור מיד לרחוב. אותרה אומנה ומילקי הובא לשם. אבל שוב התגלה אופיו המיוחד של מילקי, והוא החל השתולל. בעזרת מתנדבי העמותה הובא לאומנה כלוב אישפוז מיוחד שיאפשר לסגור את מילקי ולהפרידו משאר החתולים.

אבל זה כנראה היה כבר מאוחר מדי, והפצע של מילקי נפתח בשל השתוללותו. שוב לקחנו אותו למרפאה, שוב נתפר הפצע, ושוב מילקי חזר לאומנה. הפעם הוא למד לקח והתנהג יפה. קיבל אוכל מיוחד לבעיות כליות ולאחר חודש, מתנדבי העמותה הביאו אותו חזרה לביתו. וכולנו מקווים שמילקי לא ייכנס לצרות נוספות ויחיה בנחת את חייו.

עלות הטיפול הרפואי במילקי היתה 1670 ₪ ששולמה על ידי אגודת חובבי החתולים בישראל מתרומות המאכילים ומתרומותיכם. בנוסף, מתנדבי האגודה הסיעו את מילקי מספר פעמים ואף הביאו במיוחד עבורו כלוב ברזל של אגודה.  

דילוג לתוכן